Kanal Tedavisi Forum

Kanal tedavisi nasıl yapılır acır mı?

64 GÖSTERİM

Kanal tedavisi kaç dakika sürer? Diş sinirlerinin alınması Acıtır mı? Kanal tedavisi Aşamaları, Kanal tedavisi ilaç koyma, Kanal tedavisi hangi durumlarda yapılır gibi sorularınızın cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İltihaplı dişe kanal tedavisi yapılırsa ne olur?

46 GÖSTERİM

Başarısız kanal tedavisi belirtileri, İltihaplı dişe işlem yapılır mi? Apseli dişe dolgu yapılır Mi? Kanal tedavisi olan diş çekilirse, Antibiyotik ile geçmeyen diş iltihabı ve Kanal tedavisi yapılan diş neden apse yapar? gibi sorularınız cevabı burada

Sallanan dişe kanal tedavisi yapılır mı?

59 GÖSTERİM

Sallanan diş çekilmezse ne olur? Sallanan diş yerine oturur mu? Sallanan dişlerin sağlamlaştırılması, Sallanan diş yapıştırma, On diş sallanması tedavisi, Dişim sallanıyor ve ağrıyor gibi sorularınız cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Kanal tedavisi olmadan dolgu yapılır mı?

61 GÖSTERİM

Kanal tedavisi Nedir Acıtır mı? Kanal tedavisi neden yapılır? Kanal tedavisi ne zaman yapılır? Kanal tedavisi ne kadar sürer? Kanal tedavisi sonrası diş üstüne Basamama gibi sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

5 yaşındaki çocuğa kanal tedavisi nasıl yapılır?

75 GÖSTERİM

Süt dişi kanal tedavisi ne kadar sürer? 4 yaşındaki çocuğa kanal tedavisi Nasıl yapılır? 5 yaşındaki çocuğa kanal tedavisi yapılır mı? 6 yaş çocuğa kanal tedavisi yapılır mi? Cocuguna kanal tedavisi yaptıranlar bu bölüme tecrübelerini yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirler.

Kanal Tedavisi Forum

ETİKETLER