Gültepe Mh. Mustafa Şimşek Cad. Park Apartmanı no:24/a, 38140 Melikgazi/Kayseri

Diş Beyazlatma

Kliniğimizde dişlerine daha beyaz bir gölge elde etmek isteyen hastalar için hem koltuk yanı hem de evde beyazlatma seçenekleri sunuyoruz. Renksiz dişler nedeniyle gülümsediğinizde bilinçli hissediyorsanız, gülümsemenizi hafifletmek ve aydınlatmak için bir çözümümüz var. Renksiz dişlerinizi aydınlatacak diş beyazlatma tedavilerini kullanabilirsiniz ve sonuçlar neredeyse anında alınır. Bu ve çok daha fazlası, size her zaman hayalini kurduğunuz o mükemmel gülümsemeyi verebilir.

DİŞ BEYAZLATMA

Diş Beyazlatma Nedir?

Dişlerinizi önemli ölçüde beyazlatmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, Sandalye Yan Beyazlatma Sistemi sizin için cevap olabilir.

Sadece 45 dakika içinde, bu güvenli ve etkili sistem size istediğiniz anlık sonuçları verebilir - ortalama sekiz renk! Özel olarak tasarlanmış bir ışık Zoom! Dişlerinizdeki lekeleri nazikçe yok etmek için Beyazlatıcı Jel ışıltıyı gülümsemenize geri kazandırın!

Zoom Diş Beyazlatma?

Mine ve dentinin renk değişimini hafifleten bir beyazlatma işlemidir.

Diş renginin solmasına ne sebep olur?

Pek çok sebep var. En yaygın olanları yaşlanma ve kahve, çay, kola, tütün, kırmızı şarap vb. Gibi leke bırakan maddelerin tüketilmesidir. Diş oluşumu sırasında tetrasiklin, bazı antibiyotikler veya aşırı florür tüketimi de dişte renk değişikliğine neden olabilir.

Birçok insan dişlerini beyazlatır mı?

Tahmin edebileceğinizden daha fazla insan. Parlak, ışıltılı bir gülümseme herkes için büyük bir fark yaratabilir. Zoom! Koltuk tarafı Beyazlatma Sistemi, her zamankinden daha kolay ve hızlı hale getirir.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Bazı basit beyazlatma sonrası bakım talimatlarını izleyerek, dişleriniz her zaman öncekinden daha açık olacaktır. Dişlerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için diş ipi kullanmanızı, günde iki kez fırçalamanızı, düzenli diş temizlemenizi ve Zoom ile ara sıra rötuş yapmanızı öneririz! Eve Dönüş jeli. Bunlar, dişlerinizi en parlak durumda tutmak için özel olarak tasarlanmış profesyonel formül ürünleridir. Sadece diş hekiminiz aracılığıyla temin edilebilirler.

 

Etiketler: kayseri diş beyazlatma, diş beyazlatma kayseri, kayseri beyazlatma, beyazlatma kayseri, diş beyazlatma, beyazlatma

×
WhatsApp WhatsApp